Online rezervace zde!

Folie na autoskla

Fólie na autoskla děláme už od začátku našeho podnikání. Za celou tu dobu jsme vyzkoušeli folie na autoskla několika typů a značek. Nejlepší parametry z hlediska kvality, propustnosti i pevnosti prokázaly folie na autoskla značky LLumar. Proto jsme se je rozhodli je instalovat na vozy našich zákazníků.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jaké kvality a parametry mají folie na autoskla LLumar, pak jsme pro Vás připravili PDF dokument technické parametry folií na autoskla LLumar.

Samozřejmostí je, že folie na autoskla LLumar mají homolagaci, o které se můžete přesvědčit na homologačním štítku, kterým jsou všechny folie na autoskla LLumar označeny. Všechny folie na autoskla Llumar mají také typový list.

Folie na autoskla - ceny

Kolik by stálo tónování autoskel, při kterém používáme folie na autoskla LLumar, přímo na Váš typ automobilu, zjistíte v našem unikátním konfigurátoru tónování autoskel.

Folie na autoskla a jejich výhody

  • rychlá instalace,
  • folie na autoskla snižují riziko poranění střepy při autonehodě (rozbité sklo drží lépe pohromadě)
  • snadná výměna poškozené autofólie se shodným odstínem jako na zbylém zasklení vozidla.

Folie na autoskla - konfigurátor

Jaká barva a typ folie na autoskla budou slušet právě Vašemu vozu, si vyzkoušejte v našem unikátním konfigurátoru folií na autoskla. V konfigurátoru se také okamžitě dozvíte, kolik budou folie na autoskla Vašeho vozu stát.

Folie na autoskla LLumar jsou zárukou Vašeho pohodlného cestování v letních měsících a bezpečí po celý rok.

Folie na autoskla - naše provozovny

Pokud již máte vybraně folie na autoskla, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si termín montáže. Nebo se jen zastavte na jedné z našich provozoven a po konzultaci s našimi specialisty si vyberte ty správné folie na autoskla pro Vaše auto.
 

Hradec Králové / Pardubice / Chrudim / Litomyšl / Svitavy / Vysoké Mýto